پاسخ خامنه ای به فرماندهان معترض سپاه: حکم حکم من است

انقلاب اسلامی: نامه ای با چهار امضاء که تکذیب شد و با وجود تکذیب گزارشگر رویاروئی ها در درون رﮊیم و توضیح دهنده علت فلج آنست: انقلاب اسلامی: در شماره های گذشته اطلاعات واصل در باره برخوردهای موجود در سپاه و نارضائی بخشی از افسران سپاه از خامنه ای و احمدی نژاد را از نظر خوانندگان گذراندیم. بنا بر اطلاع جدیدی، نارضائی های سپاه در علن بازگو می شوند. بسیاری براین نظر هستند که کادر افسری سپاه از این راه می خواهد دامن سپاه را از آلودگی ها پاک کند!:

❊ فرماندهان سپاه که از خامنه ای و احمدی نژاد سرخورده شده اند، می گویند:

◀ 5 تن از فرماندهان سپاه نزد خامنه ای رفته و به او گفته اند: جو بین المللی برضد ایران سنگین است. کارهائی می شوند که می توانند نشوند تا دنیا بر ضد ایران نشود. ما که بمب اتمی نداریم چرا در زمینه اتم شفاف سازی نمی کنیم و با این کار نظر دنیا را نسبت به ایران تغییر نمی دهیم؟ چرا اینهمه اعدام می کنیم و دست کم چرا این اعدام ها را در حضور مردم می کنیم و اقلا چرا این اعدام را در محل زندان انجام نمی دهیم؟ احمدی نژاد دارد کشور را نابود می کند. چرا جلو او را نمی گیرید؟ ما که در مورد اتم حاضر به شفاف سازی نشدیم و می دیدیم تحریمهای سخت بر ضد ایران وضع و اجرا می کنند، چرا پیشاپیش خود را آماده نمی کردیم به ترتیبی که این خورد و برد بی حساب تنها بابت تفاوت نرخ دلار جلو چشم مردم انجام نگیرد؟ چرا فکر این را نکردیم که دولت حتی پول برای پرداختن به شرکتهای طرف قرارداد خود را پیدا نمی کند و این شرکتها ورشکست می شوند و کارکنان و کارگران آنها به روز سیاه می نشینند؟

اینست پاسخی که آنها از خامنه ای شنیده اند: حکم حکم من است. من مراقب هستم. کارهای دولت را زیر نظر دارم. هرکار می شود بنا بر مصلحتی می شود. شما نگران نباشید. مطئن باشید و بکار خود مشغول.

◀ صحبتها که نزد افسران سپاه بازگو می شوند، سبب سرخوردگی بیش از پیش بسیاری از آنها از خامنه ای می گردند. آنها می گویند وقتی «رهبر» نمی تواند مراقب بیت خود باشد چگونه می تواند مراقب کارهای دولت باشد؟ پسرهای خامنه ای دزدیهائی می کنند که اندازه ندارد و او می بیند و رضا می دهد و یا نمی بیند؟ اگر کارهای فرزندان خود را نمی بیند، چگونه می تواند ادعا کند که مراقب امور کشور است؟ آیا او نمی داند ما نیروی هوائی نداریم. توان موشکی ما کجا و توان موشکی امریکا و اسرائیل کجا؟ چرا خامنه ای می گوید تهدید را با تهدید و ضربه را با ضربه و… پاسخ می دهیم؟ آیا از دزدیهای بعضی از فرماندهان سپاه آگاه نیست؟ چند «سردار » میلیاردر داریم آیا او از وجود یکی از آنها نیز آگاه نیست؟ از رقمهای نجومی از پولهائی که به ترکیه برده شده اند تا از طریق ترکیه تحریمها را دور بزنند و خرید بکنند، آگاه است؟ حد اقل رقمی که شنیده می شود 33 میلیارد دلار و حداکثر رقم بالای 200 میلیارد دلار است که اغراق آمیز است. در 28 مرداد، خبر نقش چهار بانک عراقی در دور زدن تحریمها توسط ایران انتشار پیدا کرد. این خبر زمانی را تداعی می کند که رﮊیم صدام از طریق سپاه و «آقازاده ها» تحریم ها را دور می زند. بهررو، معاملات بزرگ نیز همه در دست «سرداران» فاسد است. او که می گوید مراقب است چرا جلو این فسادها را نمی گیرد؟

یک قلم کوچک از خریدها از راه ترکیه توسط شرکت پوششی، خرید 100 دستگاه بنز است هریک به ارزش 60 هزار یورو. سرداری که معامله را انجام داده، بابت هر دستگاه 12 هزار یورو، رشوه گرفته است. 10 هزار برای خود و 2 هزار برای کسانی که او باید دمشان را ببیند! به این ترتیب، از یک معامله 6 میلیون یوروئی 1.2 میلیون یورو آن، رشوه است. تازه شرکت ترک نیز سود بسیار شیرینی بدست آورده است. این معامله سر و صدا پیدا کرد بخاطر این که شرکت بنز به شرکت ترک اعتراض کرد چرا دستگاه ها را به ایران فروخته است؟. شرکت ترک پاسخ داد به ایران نفروخته ام و به یک شرکت ترک فروختم. شرکت بنز گفت این دستگاه ها به ایران برده شده اند و می دانیم در کجای ایران هستند. بنزها چنان ساخته شده اند که شرکت فروشنده می تواند بداند در کجا بکار گرفته شده است. از قرار مسموع، این بنزها بخاطر تشکیل کنفرانسهای غیر متعهدها خریداری شده اند.

مأموران سیا در ترکیه فراوان شده اند و کارشان جلوگیری از انجام معامله با ایران است. فعلا˝ استفاده از پولهای ایران را ترکیه می کند و بعدا˝ پولهای کشور خورد و برد خواهد شد.

شماره ۸۰۹ از۶ تا ۱۹ شهریور

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s