به کارگیری بی اخلاقی ترین روشها توسط باشگاه خبرنگاران صدا و سیما نشانه وحشت آنها از محبوبیت روز افزون خزعلی و نوریزاد

هفتمین فیلم کوتاه محمد نوری زاد با نام شعبون بی مخ ها ۵ به مدت ۱۳دقیقهسایت مهدی خزعلی: باشگاه خبرنگاران صدا و سیمای نظام که بر تارک سایت خود آرم جمهوری اسلامی را دارد و  وابسته به رسانه و تریبون رسمی نظام می باشد، در هتک و هجو و دروغپردازی سرآمد همه سایت ها شده است، اگر مسئولین برای این مشکل چاره ای نیاندیشند، همین یک سایت برای بی آبرویی نظام کافی است، جناح حاکم باید بداند که صدا و سیما متعلق به همه ملت و همۀ اندیشه هاست و نمی توان در آن به اندیشه ای حمله کرد، تا چه رسد به دروغپردازی و فریب و نیرنگ …

خبری در سایت باشگاه خبرنگاران سیما قرار گرفت که بسیاری از سایت های معلوم الحال جناح حاکم ذوق زده آنرا نقل کردند ( چون رجا نیوز و  احد نیوز و شهید آوینی …)

سوای از دروغ بودن خبر که از مبنا کذب مطلق است، زشتی عمل و این که شان رسانه ملی را تا کجا پایین آورده اند، موجب تاسف و تاثر است.

1- تیتر خبر باشگاه خبرنگاران سیما:

«توسط نوری زاد و خزعلی در دستور کار قرار گرفت ؛ جذب نیرو و تيم‌سازي در پارتی‌ها‌!‌+ اسناد و تصاوير»

1- پاسخ ما:

» این دستور کار کجاست و چرا ما خود خبر نداریم؟!»

2- تیتر رجا نیوز:

» خزعلی و نوری‌زاد در مهماني اراذل و اوباش+عکس »

2- پاسخ ما:

«زیر این تیتر عکسی از یک مهمانی خصوصی دیگران زده است که روح ما خبر ندارد، ما هم در آن نیستیم! و تعبیر اراذل و اوباش هم همان چیزی است که فائزه هاشمی به خاطر آن به شش ماه حبس محکوم شد، اما رجا نیوز مجاز است که همه را اراذل و اوباش بخواند!

در زیر عکس بی ربط آرم باشگاه خبرنگاران رسانه ملی دیده می شود!

3- خلاصه خبر باشگاه خبرنگاران سیما:

مهره های فعال فتنه 88 با نزدیکی به انتخابات ریاست جمهوری پیش رو، بار دیگر با استفاده از روشهای غیر اخلاقی و مستهجن در پارتی ها و کافی شاپ های سطح شهر اقدام به جذب نیرو در بدنه تشکیلاتی شان می کنند.

3- پاسخ ما:

کدام روش غیر اخلاقی؟ کدام پارتی؟ کدام کافی شاپ؟  حیا کنید…!

4- متن خبر باشگاه خبرنگاران سیما:

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران ، چندی پیش خبری در خروجی سايت باشگاه خبرنگاران قرار گرفت مبنی بر اعلام حمایت از حزب تازه تاسیس» مهدی خزعلی» و «محمد نوری زاد « دو تن از حامیان فتنه 88 که سابقه اقدامات ضد امنیتی در پرونده قضایی شان وجود دارد.

4-پاسخ ما:

توصیه می کنم به جای وبگردی، از واژه ولگردی استفاده فرمایید!

ما از این حزب تازه تاسیس مهدی خزعلی و نوری زاد خبری نداریم، اساساً مگر جناح حاکم مجوز حزب می دهد که ما تاسیس کنیم؟!

نوشته اید که دو تن از حامیان فتنه 88، من که از سال 83 در برابر فتنه ایستادم و شما می گفتید:» دولت کریمه و امام زمانی و دولت اسلامی و عدالت محور و مورد تایید امام زمان (روحی فداه) و حضرت زهرا (سلام الله علیها) و معجزه هزاره سوم و …» حالا هم می گویید، جریان انحرافی! اما من بارها در بازجویی ها نوشته ام که فتنه یک سر داشت و …!   و ما در برابر فتنه ایستادیم، نه شما…!     ما اهل بصیرت بودیم، نه شما…!

5- ادامه خبر باشگاه…:

مهدی خزعلی » به همراه » محمد نوری زاد » که مدت مدیدی است از نجابت و سعه صدر مردم انقلابی کشورمان سوء استفاده کرده و به فحاشی علیه اعتقادات مردم و تخریب دستاورد های انقلاب اسلامی مشغول هستند، جلساتی را در تهران تحت پوشش طرح مسائل به ظاهر اخلاقی و مذهبی برگزار کرده و در این جلسات به جمع آوری پول برای این حزب اقدام کرده بودند که با واکنش دستگاههای امنیتی کشور مواجه شد.

5- پاسخ ما:

جلسات سرای اهل قلم، یک هم اندیشی اصحاب قلم است که با موضوع » اخلاق سیاسی» شروع شد و به سیره امام همام علی ابن ابیطالب علیه السلام در آخرین جلسه پرداختیم، موضوع نامه امام به والی بصره عثمان ابن حنیف بود، نمی دانم این مباحث و نهج البلاغه خوانی مستهجن است و پارتی است؟ پولی هم در جلسات جمع نشده است، هر چند که باید برای این جلسات و این گونه کارهای فرهنگی از مردم کمک بخواهیم و منتظر کمک مردم هستیم و انتظار داریم، ما که از بودجه بیت المال ارتزاق نمی کنیم، ما که بودجه دهها هزار میلیاردی بیت المال در اختیار نداریم، داریم با دست خالی در برابر هجمه رسانه های جناح انحصار می ایستیم، مردم ما را دریابید. مردم جناح حاکم با دهها هزار میلیارد تومان بودجه در برابر ما صف آرایی کرده است و باید کاری کنید، فردا مسئولید، ما در اجاره بهای سرای اهل قلم می مانده ایم.

6- ادامه خبر کذب باشگاه…:

اما روند پیش رو از عزم جدی این افراد در احیاء دوباره جریان شکست خورده از مردم حکایت دارد. «مهدی خزعلی » در وب سایت شخصی اش از راه اندازی حزب سیاسی برای فعالیت در انتخابات ریاست جمهوری سال آینده خبر داد.

اما با توجه به طرد این جریان مردود شده در انتخابات 88 از طرف مردم، رویکرد جذب نیرو از پارتی ها ، کافی شاپ ها و دانشگاهها با استفاده از مهره های مبتذل و روشهایی غیر اخلاقی در دستور کار این تشکل قرار گرفته است .

خانم ( ی – ذ ) از فعالین فتنه 88 یکی از این مهره هاست که با برگزاری پارتی های مختلط و غیر اخلاقی تحت عناوین بالماسکه ، وایت پارتی و … در مناطق مختلف شهر، در حال جذب نیرو برای این حزب است .

وی اخیرا در عکسهایی از مهمانی های هدف دار و سیاسی فتنه گران آزاد شده از زندان ، در کنار مهدی خزعلی و محمد نوری زاد رویت شده است .

خانم ( ی – ذ ) در شبکه های اجتماعی ضد انقلاب نیز با دعوت و ترغیب به شرکت در این جلسات غیر اخلاقی از بین کاربران فضای مجازی نیز نیرو جذب می کند.

خانم ( م – الف ) نیز یکی دیگر از همدستان وی در این پروژه جذب نیرو است که در خبرهای بعدی به تفضیل اطلاعات بیشتری از نحوه عملکرد این حلقه غیر اخلاقی و مبتذل حضور خوانندگان عزیز ارائه خواهد شد.

لازم به توضیح است تصاویر این جلسات مستهجن ، آنقدر زننده و قبیح بود که بسیاری از آنان امکان انتشار نداشت.

6- پاسخ ما:

خانم (ی ز) را نمی شناسم، نام این پارتی هایی که بردید هم برایم تازه و نو بود، » بالماسکه و وایت پارتی…» ظاهراً اعضای باشگاه خبرنگاران سیما به این امور واردند و ما بی خبریم! البته هر ازچند گاهی پرسنل سیما را در یکی از چنین پارتی هایی پیدا می کنند و فرد مذکور مدتی آفتابی نمی شود…

این روشها برای تخریب کهنه شده است، بروید به کارتان برسید…

باشگاه خبرنگاران سیما، با ترکیب عکسهایی از ضیافت افطار جمعی از همبندان 350 و عکس های نامربوط دیگر احتمالاً از برخی میهمانی های خصوصی و عروسی های دیگران قصد فریب خوانندگان را دارد، فرض کنید که خانمی در یک مراسم عمومی حضور داشته باشد و شما عکسهای عروسی او را هم منتشر نمایید و به هم ربط دهید، این چقدر ضد اخلاقی است؟!

برای مثال اگر ما بیاییم عکس های بار و دیسکو و کنار ساحل لختی های بانوانی که در گوشه و کنار جامعه با رئیس دولت کذایی عکس گرفته اند را در کنار هم بگذاریم و بگوییم که دولت از سواحل لختی ها و بار و دیسکو دارد نیرو جذب می کند!

یا عکس برهنه و نیمه عریان برخی هنرپیشه ها و ورزشکاران که خدمت رهبری رسیده اند و گاهاً در پارتی  ها و مجالس آنچنانی و سواحل آنتالیا  هم عکس دارند را کنار هم بگذاریم و بگوییم که رهبری از این مجالس و پارتی ها و سواحل دریا نیرو جذب می کنند!

دوست عزیز؛ ما از برخی رجال چیزهای شنیدنی و دیدنی داریم و صدایمان درنمی آید، آن را خلاف رسم مروت و مردانگی و مصداق اشائه فحشاء می دانیم. برای ما کاری ندارد از پرونده های قضایی ازاله بکارت و زنای محصنه پرده برداری کنیم، اما چنین نکرده و نخواهیم کرد، مگر شما اصرار داشته باشید…!

من با همه ایرانیان دوستانه عکس می گیرم و از دین و آیین شان نمی پرسم، حتی برخی خانم ها که با احتیاط می گویند که آیا اجازه می دهید با شما عکس یادگاری بگیریم، بدون آنکه آنها را بشناسم، با روی باز با همه عکسی به یادگار می گیرم، فراموش نکنید، ما از دین کسی سئوال نمی کنیم. اگر عکس مرا با کسی دیدید، دلیل نمی شود که با او همفکر و همراهم، این یادگاری است که روزی ما در یک مکان عکسی گرفته ایم، من با حضرات آیات مهدوی کنی و جنتی و مصباح هم عکس دارم و به خاطر هر کدام از این آقایان هم به 30 ضربه شلاق محکوم شده ام… من با رهبری هم عکس دارم و بخاطر ایشان هم به دو سال حبس محکوم شده ام، با احمدی نژاد هم عکس دارم و به خاطر او هم به 6 ماه حبس محکوم شده ام!

من حق شکایت از رسانه ملی را برای خود به دلیل نشر اکاذیب و فریب و نیرنگ محفوظ می دانم  و از همه کسانی که با انتشار عکس های میهمانی خصوصی شان در رسانه ملی، حریم خصوصی شان نقض شده است هم می خواهم به طرح شکایت از این رسانه مبادرت ورزند. هر چند امیدی به رسیدگی عادلانه نداریم، فقط برای ثبت در تاریخ…

در جبهه انتخاباتی هم دست همه ایرانیانی که به آزادی و دموکراسی و قانون پایبندند – با هر دین و مذهب و اندیشه و مرام و رنگ و نژاد و … – را می فشاریم، ما بیدی  نیستیم که به این بادها بلرزیم، من هزاران عکس دیگر هم خواهم گرفت با همه ایرانیان، با همان صمیمیت سابق، بدون ترس از جوسازی دونان، بدون نگرانی از این فضا سازی ها، بدون واهمه از دروغپردازی کذابین و بدون هراس از طعن طاعنان…

ما پیروزیم، به دلتان تردید راه ندهید، این اقدامات تخریبی نشان از موفقیت ماست و ترس رقیب…!

سرافراز و سبز باشید

مهدی خزعلی

1391/6/7

* تیتر سایت شهید آوینی:

«خزعلی و نوری زاد در پارتی شبانه»

پاسخ ما:

فقط می خواه بگویم، از آن شهید عزیز خجالت بکشید!

 

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s