شعبون بی مخ ها ۵ /هفتمین فیلم کوتاه محمد نوری زاد+ دانلود و متن نوشتاری

مدت ۱۳دقیقه/  * قسمت اول و دوم و سوم و چهارم این مجموعه را را در لینکها همراه ببینید / دانلود کنید و یا بخوانید

سومین فیلم کوتاه محمد نوری زاد: شعبون بی‌مخ‌ها، قسمت اول

مقدمه: روی سخن من در این فیلم هنوز با شخص رهبر است. همو که باید یکبار و برای همیشه تکلیف خود را با جماعت شعبون بی مخ ها روشن فرماید. در این قسمت من دامنه ی شعبون بی مخی را از محدوده ی بسیجیان بدر برده ام و پای دیگرانی را که بظاهر بلندپایه اند پیش آورده ام. دیگرانی که برای خود دم و دستگاهی آراسته اند و هوشمندانه و قدم به قدم جامعه را به همان سمتی می برند که مأمور انجام آنند. من صمیمانه و از سر درد می گویم: شعبون بی مخ ها می توانند دکتر و آیت الله باشند و بدون آنکه خود بدانند توسط ابن الوقت ها و قدرت های مخوف در سایه، همانی را بگویند که باید بگویند. بی آنکه اراده ای از خود ابراز کنند. اما به اسم خود. و این که اگر ما عربده می کشیم، این عربده حتما مخصوص و متعلق به خودمان است. (محمد نوری زاد)

لینک تماشای آنلاین

لینک دانلود غیرمستقیم نسخه با کیفیت خوب، فرمت FLV حجم ۷۱مگابایت

لینک دانلود غیرمستقیم نسخه با کیفیت خوب، فرمت MP4 حجم ۴۸مگابایت

لینک دانلود غیرمستقیم نسخه با کیفیت پایین، فرمت ۳GP حجم ۸مگابایت

آنچه در این فیلم مشاهده میکنید:

“شعبون بی مخ ها ۵
سخنی با رهبر

محمد نوری زاد: شعبون بی مخ ها حتما نباید آدم های بی چاک و دهن و بزن بهادر و بدصحبت و بی دانش و کم خردی باشند، میتوانند آدم های نام آوری باشند. آدم هایی که میبینند جامعه شان به دریوزگی افتاده اما حرف از مدیریت جهانی میزنند. میدانند جامعه شان در بسیاری از موقعیت های اقتصادی و فرهنگی درب و داغان است اما سخن از پیشتازی و یکه بودن در منطقه میزنند. میدانند کشورشان یک و نیم برابر چین سوخت مصرف میکند، اما به پاکسازی جهان می اندیشند و شعار میدهند. شعبون بی مخ ها میتوانند مردان برجسته و صاحب نام و نام آوری باشند که پر از شعارند، پر از دروغند و نسبتی با صداقت ندارند.
(فیلمی از پشت صحنه مصاحبه دکتر محمود احمدی نژاد و سفارش به مجری که از وی درباره وضعیت جهانی سوال بپرسد.)

محمد نوری زاد: شعبون بی مخ ها میتوانند وزیر باشند، میتوانند وکیل باشند، میتوانند در صحن علنی مجلس هوار بکشند.
(فیلمی از نمایندگان مجلس در صحن علنی مجلس درحالیکه شعار میدهند: “موسوی و کروبی اعدام باید گردند.”)

محمد نوری زاد: شعبون بی مخ ها میتوانند دکتر باشند، میتوانند مهندس باشند، میتوانند قاضی باشند. شعبون بی مخ ها میتوانند خیلی ها باشند که نور چشم شما هستند.
(فیلمی از سخنان دکتر علی لاریجانی در صحن علنی مجلس: “این مجلس را متهم به کیف انگلیسی، بی ولایتی و تهدید به تعطیلی میکنید؟ این مجلس خمینی است، این مجلس خامنه ای است.”)
پس مجلس مردم چه؟!

محمد نوری زاد: شعبون بی مخ ها میتوانند لباس شما را بپوشند و مرتب از شما بگویند.
(فیلمی از سخنرانی یک روحانی درباره دوست کشتی گیرش و تمرین ورزش با رهبر و تعریف از علم رهبر در زمینه ورزش، هنر، شعر، مهندسی و غیره)

محمد نوری زاد: شعبون بی مخ ها میتوانند برای خود تشکیلات بزرگ داخلی و جهانی داشته باشند.
(فیلمی از سخنرانی آیت الله مصباح یزدی: “قانون را خدا وضع کرده و مجری قانون کسی است که خدا تعیین کرده و مردم در این میان حقی برای انتخاب مجری ندارند.”)

محمد نوری زاد: شعبون بی مخ ها میتوانند دکمه های بیخ گلو را آنچنان تنگ ببندند که یک ذره اکسیژن به مغزشان نرسد.
(فیلمی از سخنرانی آیت الله احمد خاتمی: “امروز دو خط در کشور بیشتر نیست. یک-خط مردم، خط ولایت، خط انقلاب، خط خدا، خط معنویت. دوم-خط ضدانقلاب، خط آمریکا، خط صهیونیست ها، خط انگلیسی ها، خط ضدانقلاب خارج از کشور، خط سلطنت طلب ها، خط رقاص های فراری، خط منافقین ضد خلق”)

محمد نوری زاد: شعبون بی مخ ها میتوانند کاری کنند که شما جز ادامه همین مسیری که در حال طی کردن هستید، به راه دیگری و به برگشت و به رو در روی مردم ایستادن و پوزش خواستن نیندیشید.
(فیلمی از سخنرانی آیت الله سید احمد خاتمی: “ما روحانیون به صراحت میگوییم که خواهان برخورد قاطع و قانونی! با همه فتنه گران به ویژه موسوی و کروبی هستیم.”)

محمد نوری زاد: شعبون بی مخ ها میتوانند برای شما سفره های رنگین پهن کنند.
(فیلمی از سخنرانی آیت الله سید احمد خاتمی: “این ملت، ملت آمریکا شکن است. این ملت، ملت شاه شکن است. شما که تفاله های ناچیزی از این ها هستید.”)

محمد نوری زاد: عصاره و چکیده و نتیجه و خروجی این شعبون بی مخ ها این است که از اطراف بیت شما انتظار عدل، انتظار انصاف، انتظار درستی، انتظار سخن خردمندانه و هوشمندانه و مدارای با انسان و انسانیت را به دوردست ها می تارانند.
(فیلمی از شعار روحانیون مدرسه فیضه قم علیه آیت الله هاشمی رفسنجانی و سردادن شعار “مرگ بر هاشمی فتنه گر”)

(فیلمی از دکتر محمد مصدق و شعبان جعفری و نوچه هایش)
محمد نوری زاد: یک مخترع، یک کاشف، یک نویسنده و یک تولید کننده امضای خود را پای تولید و کشف و اختراع خویش میگذارد. من شرمنده ام که بگویم امضای شما پای این شکل جدیدی که از بسیجیان برآمده هست و شما نمیتوانید آن را انکار کنید و چیز پاک شدنی نیست. این اختراع شما، اختراع هولناکی است که نام شما را با خود حمل میکند.

محمد نوری زاد: شعبون بی مخ ها وقتی پشت درب منزل یک معترض میروند و با لگد به آن درب میزنند و با فریاد یاحیدر به تخریب آنجا میپردازند، علنا یک پرچمی از شما بر دوش دارند و یا اسم شما را از بلندگوها غیرمستقیم فریاد میزنند. این ها نه پلیس میشناسند، نه قانون میشناسند، نه ادب میشناسند، نه خدا میشناسند، نه قرآن میشناسند، نه به آینده بها میدهند، نه به گذشته و نه به تاریخ. خلاصه شکل عجیبی است. خود شما کمی دقت کنید. مثلا فرض کنید یک اندیشمندی در حال سخنرانی در دانشگاه است و به جمهوری اسلامی ایران و به شیوه های شما انتقادی کند، یکدفعه فریاد مرگ بر منافق، جاسوس و اجنبی پرست بلند میشود و تریبون را بهم میزنند و وی را اخراج میکنند و جلسه بهم میخورد. این دانشگاه پلیس ندارد؟ حراست ندارد؟ مملکت قانون ندارد؟ خود شما از این وضعیت راضی هستید؟ اگر راضی نبودید، یک بار و فقط یک بار اعتراض میکردید. این شیوه مورد پسند شماست. صدای معترضان باید خفه شود و ماموریت اصلی بسیجیان همین است. وگرنه می آمدند یک سنگ از پیش پای مشکلات مردم برمیداشتند. میدانید چرا جامعه ما در هرزگی، اعتیاد فراوان، مصرف فراوان و قاچاق فرو رفته؟ برای اینکه سپاهیان ما سر به دزدی و ترساندن مردم فرو برده اند. بسیجی ها را اختراع کردند که مردم را بترسانند تا مبادا به آن ها دزد بگویند. در هر کجا قراردادی با پول های هنگفت بسته میشود، پای سپاه آنجاست. قاچاق های بزرگ. خب یک چنین دزدان بزرگی به عمله هایی نیاز دارند که اگر مردم اعتراض کردند، آن ها را بزنند و وظیفه شعبون بی مخ ها همین است که بزنند تا مردم نپرسند چرا؟

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s