پیشنهاد « دکترخزعلی » برای تک رأی تهرانی ها به « علی مطهری » !

* اين بار بجای انفعال و تحريم، همه به پای صندوق های رای می رويم و با تک رای به «دکتر علی مطهری»، تنها صدای اعتراض مجلس هشتم را تاييد می کنيم، اين يک تلاش مدنی و يک اعتراض مسالمت آميز است، ما همه نقد های خويش را به همه خطاهای جناح حاکم، در يک برگ تک رای به صندوق می اندازيم. ما با اين تک رای به حبس و رد صلاحيت رقيب اعتراض می کنيم، به تعطيلی ۶۳ درصد اصول قانون اساسی اعتراض می کنيم، اگر نمی توانيم طبق اصل ۲۷ قانون اساسی تظاهرات مسالمت آميز داشته باشيم، با انداختن يک تک رای به صندوق های تهران، راهپيمايی اعتراض آميز خاموشی را سامان می دهيم!

خبرنگاران سبز: انتخاباتی در کشور با مهندسی و کودتای نظاميان برگزار شد که به بی فرزند شدن مادران ، يتيم شدن نوابگان نونهال، زندانی شدن نخبگان دانشگاهی و بی توجه شدن ملتی به شریعت و احکام اسلامی و عدم مشروعيت نظام که از دل آن صدای ناقوس خطر جنگ به گوش میرسد ختم شد.
به نشانه اعتراض به مهندسی آرا و بازداشت و احکام غيرمنصفانه و طولانی مدت برای زندانيان سياسی و حصرخانگی رهبران جنبش سبز، اصلاح طلب و سبز و لاييک وديگر احزاب، شرکت در انتخابات مجلس نهم که اسفند سال گذشته برگزار شد را با هماهنگی و اتحاد وصف ناپذيری تحريم کرديم تا نشان دهيم مارا با يزيديان کلام و مرامی نيست.

درهمان مجلس هشتم علی مطهری که همچون آيت الله رفسنجانی يکی به نعل يکی به ميخ ميکوبد گهگاهی صدای ملت شد و لب به واقعيت اعتراف کرد از گرانی و از سو‍ء مديريت دولت دهم گفت و به دروغگويی های ناتمام رييس دولت کودتا اعتراض کرد، ولی فقيه را فسخ الخطاب قرار ندارد و به وی و جايگاهش درحدتوانش تاخت تاکمی باورش کنيم تنها ايرادش اين بود که با بی وجدانی تمام از ميرحسين موسوی و آنچه وی گفت و باور داشت با کينه ورزی ياد کرد و حق کلام را بجا نیاورد.

دکتر « مهدی خزعلی »، او که در بيدادگاه نظام جمهوری اسلامی به چهارده سال حبس در شهرستان برازجان و بعد از اتمام دوره محکوميت، به ده سال اقامت اجباری در اين شهرستان و نود ضربه شلاق محکوم شده است، او که بيش از دو ماه و نيم به نشانه اعتراض به بی عدالتی دستگاه قضا از آنچه بر زندانيان سياسی تحميل می شود دست به اعتصاب غذا زد و تا سرحد مرگ پيش رفت، پيشنهادی در وب سايت خود مطرح کرده است که تنها با حمايت و همراهی مردم انجام شدنی خواهد بود و دست یاری به سوی مردم شریف تهران دراز کرده است. هرچند به شخصه با نظر میرحسین موسوی که در پیامی به روشی اعلام کرد امیدی به انتخابات و شرکت در آن نیست!» » موافق تر هستم.

باتوجه به اينکه مرحله دوم انتخابات مجلس نهم در راه است، مهدی خزعلی پيشنهاد داده است که مردم با حضوری بيشمار تنها به علی مطهری تنها صدای معترض مجلس فرمايشی هشتم که به جزء مجیزه گويی و محد و ثنا و اجابت اوامر آيت الله خامنه ای دست از پا خطا نکردند رای بدهند هرچند این پیشنهاد به همفکری همراهان و فعالین جنبش سبز و بلاگ نویسان نیاز دارد تا به نتیجه مطلوب برسد.

دکتر خزعلی در وب سايت خود اينگونه آورده است:

مرحله نخست را با نظرسنجی تابع نظر جمع شدم، هر چند در مقاله ای تاکتيک و استراتژی فعال را پيشنهاد کرده بودم، من با انفعال مخالفم، با راديکاليزم مشکل دارم، من فقط به تلاش و مبارزه مدنی و در چارچوب قانون می انديشم، اجازه نخواهم داد ما را به قانون شکنی متهم کنند و برعکس  در هر مرحله هزار خطای قانونی از رقيب خواهم گرفت! ممکن است چند صباحی به دعوای ما گوش ندهند، اما آنقدر می گوييم و می گوييم تا همه بشنوند، ما خطايی مرتکب نخواهيم شد و از هر روزنه ای برای بيان سخن حق بهره می جوييم، يکبار با رفتن به سينما و ديدن » جدايی نادر از سيمين» يک بار با نديدن » اخراجی ها» يک بار با انتخاب گزينه سوم در «برنامه۹۰» در همه اين ها می خواهيم از کمترين ظرفيت های باقی مانده برای اعلام موجوديت و اعتراض مسالمت آميز مدنی بهره گيريم!

اين بار بجای انفعال و تحريم، همه به پای صندوق های رای می رويم و با تک رای به «دکتر علی مطهری»، تنها صدای اعتراض مجلس هشتم را تاييد می کنيم، اين يک تلاش مدنی و يک اعتراض مسالمت آميز است، ما همه نقد های خويش را به همه خطاهای جناح حاکم، در يک برگ تک رای به صندوق می اندازيم. ما با اين تک رای به حبس و رد صلاحيت رقيب اعتراض می کنيم، به تعطيلی ۶۳ درصد اصول قانون اساسی اعتراض می کنيم، اگر نمی توانيم طبق اصل ۲۷ قانون اساسی تظاهرات مسالمت آميز داشته باشيم، با انداختن يک تک رای به صندوق های تهران، راهپيمايی اعتراض آميز خاموشی را سامان می دهيم!

دوستان و عزيزان؛ با هر انديشه ای که داريد، از تفرقه بپرهيزيد و با اين تک رأی، پيام اعتراض خود را به گوش همگان برسانيد، تقاضا دارم فرصت سوزی نکنيد، ما از اين پس از همه فرصت هايمان برای نيل به آرمان بلندمان بهره خواهيم گرفت، بياييد گام نخست امسال را محکم و استوار برداريم. تمام تلاش خويش را بکنيم که » علی مطهری» رأی اول مجلس نهم باشد و پيام اعتراض ما به همه نا برابری ها، بی عدالتی ها، بی کفايتی ها، فرصت سوزی ها و …

ما را با يک » تک رأی » ياری کنيد.

مهدی خزعلی

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s