میزان رای رهبر است

میزان رای رهبر است
هیوا مودت: هیچ دقت کرده اید ۳۳ سال است که ما در مقطع حساس کنونی هستیم! تا رهبر تصمیم بگیرد که «در مقطع حساس کنونی»، صلاح مملکت در انتخاب آقای احمدی نژاد است یا  انتخابات «باید» پر شور و دشمن شکن باشد و رکوردهای مورد نظر ایشان را ثبت نماید

آقای مصباح گفته اند که اگر همه ملت به چیزی یا کسی رای بدهند که با نظر رهبر متفاوت باشد، مشروعیت نخواهد داشت و رهبر می تواند رای مردم را وتو کند. معنی ساده و روان سخن آقای مصباح این است که میزان در صورتی رای ملت است که رای رهبر باشد و باز به زبان ساده تر یعنی میزان رای رهبر است.
رهبر تصمیم می گیرد که «در مقطع حساس کنونی»، صلاح مملکت در انتخاب آقای احمدی نژاد است یا تصمیم می گیرد انتخابات «باید» پر شور و دشمن شکن باشد و رکوردهای مورد نظر ایشان را ثبت نماید . به این ترتیب انتخابات تبدیل می شود به نمایش منویات و اراده رهبر و به همین سادگی پنبه جمهوریت نظام زده می شود و چون این پنبه زنی بدون آمار سازی و دروغ‌های وقیحانه و گوبلزی ، امکان پذیر نیست خوبخود پنبه اخلاق و اسلامیت هم زده می شود . هیچ دقت کرده اید ۳۳ سال است که ما در مقطع حساس کنونی هستیم!
به این ترتیب انتخابات، که در همه دنیا ملاکی برای وزن کشی سیاسی و اعمال قدرت مردم در حاکمیت است در کشور ما تبدیل به مشت بر دهان و سیلی بر گونه استکبار می شود. در اینجا هدف میزان وزن گروه‌های سیاسی و رای ملت نیست، هدف سیلی زدن و بور کردن دشمنِ خودساخته است. الحمدالله که ناظر بی‌طرفی هم وجود ندارد. خودمان می بریم و می دوزیم و به به و چه چه می گوئیم.
در تمام دنیا حکومت‌ها از آمریکا و روسیه تا اروپا و آسیا برای اثبات این که از محاسبه باکی ندارند و ریگی در کفششان نیست، از ناظران بین المللی خواهش و دعوت می کنند تا برعادلانه بودن انتخاباتشان نظارت کنند ولی در ایران ما ناظر منصوب رهبر و یکی از طرفین همیشگی رقابت است و هر کس صحبت از نظارت نهادهای بی‌طرف ولو نهادهای داخلی ، نماید عامل بیگانه است. با این منطق همه کشورهای دنیا و خود آمریکا و روسیه هم استقلال ندارند و همه عامل بیگانه هایی موهوم اند. واقعاً اگر کسی ۶۵% مردم را پشت سر داشته چرا باید از نظارت نهادهای مستقل ملی و بین المللی هراس داشته باشد.
حکومتی که ۶۵% رای مردم را داشته باشد با افتخار و سربلندی از همه دنیا دعوت می کند تا حوزه‌های مملو از رای دهندگان را به چشم جهانیان بکشد. حکومتی که ۶۵% مردم را پشت سرش داشته باشد از صدور مجوز راهپیمایی مسالمت آمیز برای منتقدان تا حد مرگ نمی ترسد و آن را تبدیل به خط قرمز خود نمی نماید و برای جلوگیری از راهپیمایی سکوت ۲۵ بهمن نیروهای سرکوبگر تا بن دندان مسلحش را به جنگ مردم نمی فرستد. بسیج تمام قوا برای جلوگیری از یک راهپیمایی بهترین دلیل فقدان عقبه مردمی رژیم و هراسش از مردم خود است.
رژیمی که پایگاه مردمی و مشروعیت ملی داشته باشد، شریف‌ترین و آزاده‌ترین وکلایش را به جرم دفاع از موکلان مظلومشان به حبس‌های ۱۱ سال و ۱۸ سال محکوم نمی کند. رکورد شرم آور بزرگترین زندان خبرنگاران جهان را به خود اختصاص نمیدهد.قلم ‌ها و قدم‌های دلسوز و مشفق را نمی شکند. زندان‌هایش را از پاک‌ترین و شریف ‌ترین دانشجویان و استادان و وزیران و وکیلان سی سال گذشته پر نمی کند تا ناپاک‌ترین و آلوده‌ترین مقامات متملق و منافق را بر صدر نشاند. دست تطاول های ۳۰۰۰ میلیاردی بر بیت المال را نمی گشاید و مانع برملا شدن ابعاد فساد سیستماتیک و دولتی نمی گردد. مصلحت خود را در کش ندادن آدم کشی و ترور و تجاوز می بیند نه در کش ندادن دزدی و فساد و تبعیض. بیوت آیات عظام را به جرم اظهار نظر و امر به معروف آماج شنیع‌ترین تهاجمات مغول وار نمی کند. حق برگزاری مجلس عزا و ترحیم فرزندان دلبند را از والدینشان نمی گیرد و…..

۳۰۰۰ نفر خبرنگار تقاضای صدور مجوز برای پوشش انتخابات کرده اند. از آن ها ۱۰۰ نفر که در انتخابات‌های گذشته گزارش مثبت داده اند گزینش می شوند ولی همان‌ها هم اجازه گشتن آزادانه در حوزه‌های رای گیری و مصاحبه با مردم را ندارند و با مینی بوس و اتوبوس به مراکز دلخواه برده می شوند مبادا دست رژیم رو شود و خالی بودن حوزه‌ها به تصویر کشیده شوند.
گزاراشات مردمی در غیاب وجود خبرگزاری‌های بی‌طرف، حکایت از رسیدن میزان رای دهندگان به ۴/۱ و ۵/۱ انتخابات ریاست جمهوری یعنی رسیدن به مرز ۱۰ ـ ۸ میلیون نفر دارد. مردم که فریب آمارسازی رژیم را نمی خورند. مردمی که معمولا در حوزه های معین و ثابتی رای می دهند، خودشان می توانند حال و هوای حوزه هایی را که در آن رای می دهند با انتخابات‌های گذشته مقایسه و نتیجه گیری نمایند. بنابراین این بار آمار ۶۵% مصرف داخلی ندارد، بلکه نقش مشت و لگد و سیلی مورد نظر آقا را دارد. میزان رای ایشان و عقل ایشان است و هدف مشت و لگد زدن به دشمن نه سنجش منویات و اراده مردم و نه انتخاب نمایندگان ملت.
و از نشانه‌های بصیرت ایشان آن که نیاز نمی بینند که برای معدود طرفدارانشان هم حفظ ظاهر کنند و لااقل آماری نزدیک به انتخابات گذشته مجلس بدهند که هنوز آدمکشی‌ها و تجاوزها و اختلاس‌های میلیاردیشان رو نشده بود. ظاهرا آن باور گوبلزی که «دروغ هر چه بزرگتر باشد، باور کردنش آسان تر است»، کماکان راهنمای آقایانی است که سر در زیر برفِ جهل و توهم فرو کرده اند. اسب توهم همان اسبی است که قذافی و صدام را برداشت بر زمین گرمشان زد و گردنشان را شکست.

Advertisements

1 پاسخ به “میزان رای رهبر است

  1. بهترین عنوان برای این انتخابات : حماسه تقلب . حماسه گوبلزی . حماسه خودجوش افتضاح انتخابات. حماسه خرید و فروش رای .

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s