حمایت از تحریم انتخابات توسط حامي رییس دولت کودتا

درحالیکه تنها ۵ روز به نهمین دوره انتخابات نمایشی مجلس مانده است، درکنار تحریم یکپارچه مردمی جمعی از وبلاگ نویسان اصولگرا« سربازان جنگ نرم » نیز با انتشار نوشته هایی این دوره انتخابات مجلس را به دلیل اصرار حاکمان به «برگزاری رای‌گيری غيرآزاد و ناعادلانه » تحریم کرده اند.

در واکنش به این دست اخبار، فرهاد جعفری نوبسنده کتاب «کافه پيانو» از حاميان رییس دولت کودتا از «سربازان جنگ نرمی» که انتخابات ۱۲ اسفند را همراه با مردم تحريم کردند٬ تشکر کرد. وی نوشته که اين اقدام آنان چه تاثير شگفت انگيزی در «اتحاد و انسجام ملی ايرانيان»، «تحبيب قلوب ميان آنان» و «دورشدن تهديدها و خطرهايی که يکپارچگی کشورمان را تهديد میکند» باقی خواهد گذاشت.

فرهاد جعفری در چهارمين انتخابات مجلس شورای اسلامی در مشهد کانديد شد و با پوسترهای خود (به خاطر استفاده از چهره فتوژنيک خودش) اقبال عمومی را کسب کرد. وی پس از پايان انتخابات و پيش از اعلام نتايج که به گفته بسياری رای او بالاترين ميزان رای در مشهد بود انصراف داد.

او مجدداً در هشتمين انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان مشهد کانديد شد که اين بار صلاحيتش در هیأت اجرايی رد شد. اما وی در انتخابات دوره دهم رياست جمهوری بر خلاف بسياری از اهل قلم از احمدی نژاد حمايت کرد. اين حمايت موجب کم شدن محبوبيت وی گشت و تعدادی∗ از خوانندگان کافه پيانو در سال ۸۸ در اقدامی هماهنگ و اعتراضانه کتاب وی را برای انتشاراتش پس فرستانند اما فرهاد جعفری کماکان در وبلاگش از طرفداران سرسخت محمود احمدی نژاد می‌باشد.

به گزارش خبرنگاران سبز متن تشکر فرهاد جعفری از تحريم سربازان جنگ نرم بدين شرح است:


به سهم خود، بايد از تعدادی از «نويسندگان جوان اسلامگرا» ‌ (حال سبز باشند يا پرچمی چه اهميتی دارد) تشکر کنم که در دفاع از «حقوق و آزادی‌های عموم مردم ايران» و در واکنش به «اصرار حاکمان به انجام خطاهای سه‌دههٔ گذشته» که تعداد زيادی از آن خطا‌ها، به‌خوبی در «برگزاری يک رای‌گيری غيرآزاد و ناعادلانه در ۱۲ اسفند» متجلی شده است؛ آشکارا نوشته و اعلام کرده‌اند که: «دوشادوش ديگر هموطنانشان، در رای‌گيری ۱۲ اسفند شرکت نخواهند کرد».
نمی‌دانيد که چقدر شادم کرده‌ايد بچه‌ها!
هرچقدر که بگويم؛ بازهم نخواهم توانست «شادی‌ام از تجسم آيندهٔ روشن مشترکمان» و «سرنوشت تابناک ايران» را که درنتيجهٔ «همراهی و همرآيی شما با ديگر هموطنان آزادی‌خواه و برابری‌طلبتان» حادث خواهد شد [که هيچ خواستی جز «آزادی» و «برابری حقوقی برای همگان» و «رعايت همهٔ حقوق و آزادی‌های قانونی» خواست ديگری نداشته و ندارند] توصيف کنم.

و قلمم قاصر است از اينکه برايتان توضيح دهم که اين تصميم و اقدام شما، چه اثر شگفت انگيزی در «اتحاد و انسجام ملی ايرانيان»، «تحبيب قلوب ميان آنان» و «دورشدن تهديدها و خطرهايی که يکپارچگی کشورمان را تهديد میکند» باقی خواهد گذاشت.

يقين بدانيد که اين تصميم و اقدام بی سابقهٔ شما؛ «تاثيراتِ دگرگون‌کنندهٔ بسيار» ی هم بر «رويه‌ و رال‌کار حاکمان» ی خواهد گذاشت که پيوسته از «مردم» و «رعايت حقوق و آزادی‌های قانونی و عرفی آنان»، دور و دور‌تر شدند و خودپسندانه، «رای و سليقهٔ خود» را رای و سليقهٔ همگان فرض کرده و در بسياری موراد و مواقع، «نامهربانانه و ناعادلانه حکم راندند».
زنده باشيد.
خدا پشت و پناه‌تان.

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s