حمایت خانواده فرماندهان سپاه از سردار علایی: بر صراط مبارزه با استبداد بمان

چکیده :به عنوان خانواده های جمعی از فرماندهان شهید سپاه که سابقۀ دوستی و همراهی با تو را در دوران دفاع مقدس داشته اند وظیفه دانستیم که حمایت و همراهی خویش را با تو که یادگاری از صفا، صمیمیت و پاک اندیشی عزیزانمان هستی اعلام داریم. / بگذار سعدبن ابی وقاص ها جمعاً تو را تخطئه کرده و به تو بد بگویند و فرزندانشان عمر بن سعد ها بر تو بشورند و درب خانه ات را بسوزند. تو را چه غم…

خانواده های جمعی از فرماندهان شهید سپاه در نامه ای به حسین علایی با اعلام حمایت و همراهی از وی خواسته اند که “بمان بر همان صراطی که برگزیدی و آن پیروی از حق و همراهی با مردم حق طلب و مبارزۀ با استبداد در همه حال است.”

به گزارش کلمه، این”خانواده های جمعی از فرماندهان شهید سپاه که سابقۀ دوستی و همراهی با سردار علایی”  را در دوران دفاع مقدس داشته اند” افزوده اند: ما پس از شهیدانمان چشم بر شما دوختیم تا چه می کنید. زندگانی ساده و بی آلایش و همراهی بی ریا با رزمندگان پاک و خانوادۀ شهدا، و عدم رغبت به مال و مقام دنیا تو را برای چنین روزهایی ذخیره کرد تا زبان و فلم حسرت کشیدگان اسلام ناب محمدی(ص) باشی.

بدنبال یادداشت نوزده دی سردار علایی، از سوی بخشی از فرماندهان سپاه و لباس شخصی ها به این سردار سپاه توهین شد. بطوری که عده ای سازمان دهی شده در روز اربعین حسینی به مقابل خانه وی رفته و علایی را “بی بصیرت” خواندند.

حسین علایی بدون توجه به جو سازی های صورت گرفته اعلام کرده که بر سر پیمان خویش که دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی و مبارزه با استبداد است، همچنان استوار ایستاده است.

حسین علایی فرمانده پیشین نیروی دریایی سپاه و از فرماندهان هشت سال دفاع مقدس است.
متن کامل این نامه به شرح زیر است:

بنام خدا

برادر عزیز سردار سرتیپ دکتر حسین علائی

سلام علیکم بما صبرتم فنعم عقبی الدار

در این روزگار، که روزگاز سختی و امتحان است برای شما فرزند رشید اسلام که از دل آزمون های سخت، پر افتخار و سر افراز بیرون آمده اید چه جای واهمه است اگر بر شما بتازند و شما را چه نیاز است به حمایت بندگان خدا که شما با خدا معامله کرده اید.

در بازار مکاره ای که دنیاپرستان برپا کرده اند و با هیاهوی بسیار خزف را بجای لعل قالب می کنندو نقد دنیای خویش را با وعدۀ آخرت به ساده دلان و ساده اندیشان حاصل می کنندبرای آن کس که گوهر وجود خویش را به پای دنیا خواهان دین فروش نمی ریزد جز خون دل نصیبی نیست. اما چه غم که خون دل عیار لعل را بالا می برد و قیمتش را می افزاید.

برادر عزیز!

ما همچنان نیازمند حاج حسین علائی و امثال او هستیم که خلوص نیت و عمل صالحش در کوران حوادث انقلاب و جنگ، و در رکاب امام صالحان اعتبارش بخشید و تداوم ساده زیستی و مردم داریش در دورا ن پس از دفاع مقدس و امام راحل(ره) آن را برایش حفظ نمود. تو از تبار همان فرماندهان شهیدی هستی که جان خویش را در پای آرمانها و ارزشها فدا کردند تا مبادا گرفتار جهان پر فتنه ای شوند که در آن سعدبن ابی وقاص، نام آورترین فرمانده جنگ، ثروتمند ترین اشراف جامعۀ خود شده و برای حفظ ثروت و موقعیت خویش شرف جهادی خود را قربانی و حق را فرو گذار می نماید.

تو آن نبوده و نیستی که به چنین دام در افتی. تو از تبار شهیدانی و حق را فرو نمی گذاری. ما پس از شهیدانمان چشم بر شما دوختیم تا چه می کنید. زندگانی ساده و بی آلایش و همراهی بی ریا با رزمندگان پاک و خانوادۀ شهدا، و عدم رغبت به مال و مقام دنیا تو را برای چنین روزهایی ذخیره کرد تا زبان و فلم حسرت کشیدگان اسلام ناب محمدی(ص) باشی.

بگذار سعدبن ابی وقاص ها جمعاً تو را تخطئه کرده و به تو بد بگویند و فرزندانشان عمر بن سعد ها بر تو بشورند و درب خانه ات را بسوزند. تو را چه غم که مولایت علی(ع) ست و فرمانده ات حسین (ع). بمان بر همان صراطی که برگزیدی و آن پیروی از حق و همراهی با مردم حق طلب و مبارزۀ با استبداد در همه حال است.

اینک ما به عنوان خانواده های جمعی از فرماندهان شهید سپاه که سابقۀ دوستی و همراهی با تو را در دوران دفاع مقدس داشته اند وظیفه دانستیم که حمایت و همراهی خویش را با تو که یادگاری از صفا، صمیمیت و پاک اندیشی عزیزانمان هستی اعلام داریم. از خداوند متعال برای تو و سایر عزیزان حق طلب و مردمی سپاه که کم نیستند اما مجال ابراز نظر ندارند سلامتی، عزت و توفیق در عمل را مسألت می نمائیم.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s