حمایت فرمانده هان و رزمندگان لشگر عاشورا از سردار علایی: همسنگرانت تنهایت نخواهند گذاشت

جمعی از فرمانده هان و رزمندگان لشگر عاشورا با صدور بیانیه ای از سردار حسین علایی حمایت کرده اند.

ندای سبز آزادی: در این بیانیه که در شبکه اجتماعی فیس بوک منتشر شده، فرماندهان و رزمندگان لشگر عاشورا، سردار علایی را سمبل مردانگی و شجاعت و اخلاص دانسته و نوشته اند: دلسوزان و علاقمندان به مملکت و ملت متعجب و متأسفند که ماجرای اسف بار غارت هزاران میلیاردی از اموال ملت مظلوم ایران ، رگ غیرت مدعیان را به جنبش وا نمی دارد اما مقاله ای تاریخی و تحلیلی که به مختصات حکومت غیر مردمی ، فاسد و استبدادی شاهنشاهی  پرداخته ، این چنین عنانشان از کف بریده و خوابشان را آشفته کرده است . آنان چه نسبتی میان خود و علائم ذکر شده در مقاله سردار علایی یافته اند که بی محابا به لعن و سب اش پرداخته اند ؟ اگر در این کشور علایی با این همه سوابق رزمندگی و ایثار و خدمت بی بصیرت باشد پس چه کسی با بصیرت است ؟ آیا شکستن حرمت حریم خانه و کاشانه بی آلایش سرداری ساده زیست مصداق بصیرت است ؟ آیا سکوت و سکون در برابر فسادها و تبعیض ها و بی عدالتیها که همچون موریانه ای از سر و کول جامعه بالا میروند نشانه بصیرت است ؟ چرا قانون شکنی ها و پرده دریها و بی اخلاقیهای عده ای صاحب مکنت که زمین و زمان را برای به دست آوردن خواسته هایشان بهم می دوزند و فسادشان شهره آفاق گردیده رگ غیرت برخی از مدعیان را نمی جنباند ؟ آیا این است راه و رسم دفاع از آرمانهای شهداء و مردم و انقلاب که چاپلوسان و نان به نرخ روز خورندگان در حاشیه امن و مصونیت آهنین قرار گیرند و دلسوزان و نخبگان و منتقدین نا عدالتیها و تبعیضها در معرض اهانت و سرکوب واقع شوند ؟ بدانیم که افسار شتر خشونت و پرده دری و سرکوب از کف ساربانان خارج شده و این شتر عاقبت روزی در مقابل منزل آنان نشسته و تاریخ را تکرار خواهد کرد.

آقای علایی به دلیل نگارش یادداشتی در روزنامه اطلاعات که به سرنوشت شاه سابق ایران اشاره داشت به شدت مورد انتقاد هواداران رهبر جمهوری اسلامی قرار گرفته است. هواداران آقای خامنه ای که رهبر جمهوری اسلامی را مصداق آن نوشته یافته اند از انتقادات آقای علایی برآشفته شده اند. هفته گذشته نیز لباس شخصی های هوادار آیت الله خامنه ای با تجمع در مقابل خانه علایی اقدام به شعارنویسی کردند.

حسین علایی، موسس و فرمانده نیروی دریایی سپاه در زمان جنگ است.

متن بیانیه جمعی از فرمانده هان و رزمندگان لشگر عاشورا بدین شرح است:

بسمه تعالی

« من المؤمنین رجال صدقوا ما عاهدوا الله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر »
سردار سرافراز برادر حسین علایی
سلام علیکم بما صبرتم ؛

برای یاران و یادگاران لحظات خون و آتش و عشق و ایثار ، نام تو هنوز هم سمبل مردانگی و شجاعت و اخلاص است ؛ نامی که از تک تک حروفش بوی ذلت ناپذیری و مقاومت و ایستاده مردن به مشام می رسد . چه آن هنگام که با رژیم فاسد و مستبد شاهنشاهی مبارزه می کردی و چه آن زمان که در جبهه های دفاع مقدس و در برابر متجاوزان به خاک ایران، شب و روز مقاومت  و جنگ مردانه می نمودی و چه آن هنگام که غوغاسالاران، هتاکانه به خانه ات هجوم بردند و ناباورانه و زشت خویانه  رجم و هجوت کردند و بی بصیرتت خواندند. اما خداوند سراسر حق و راستی و درستی خود شاهد است که روشنی افتخاراتت بیش از آن است که تاریکی پندار و گفتار و کردار ناصواب عده ای تاریک اندیش غرق شده در مادیت و لذت و قدرت  آن را خاموش سازد.

روزگار غریبی است سردار غریب ، مشاهده تصاویر هجوم هتاکانه اوباشان به خانه ات و نوشتن شعار بر علیه ات دل هر صاحب دلی را که آغشته به حب جاه و جلال نشده  به درد آورد . گویی اینان فراموش کرده اند که صاحب آن خانه حسین علایی است ، سرداری که بیشتر لحظات عمر خود را در راه عشق به اسلام و انقلاب و مردم و کشورش جانبازی کرده و از تقدیم جانش دریغ ننموده  است . دلسوزان و علاقمندان به مملکت و ملت متعجب و متأسفند که ماجرای اسف بار غارت هزاران میلیاردی از اموال ملت مظلوم ایران ، رگ غیرت مدعیان را به جنبش وا نمی دارد اما مقاله ای تاریخی و تحلیلی که به مختصات حکومت غیر مردمی ، فاسد و استبدادی شاهنشاهی  پرداخته ، این چنین عنانشان از کف بریده و خوابشان را آشفته کرده است . آنان چه نسبتی میان خود و علائم ذکر شده در مقاله سردار علایی یافته اند که بی محابا به لعن و سب اش پرداخته اند ؟ اگر در این کشور علایی با این همه سوابق رزمندگی و ایثار و خدمت بی بصیرت باشد پس چه کسی با بصیرت است ؟ آیا شکستن حرمت حریم خانه و کاشانه بی آلایش سرداری ساده زیست مصداق بصیرت است ؟ آیا سکوت و سکون در برابر فسادها و تبعیض ها و بی عدالتیها که همچون موریانه ای از سر و کول جامعه بالا میروند نشانه بصیرت است ؟ چرا قانون شکنی ها و پرده دریها و بی اخلاقیهای عده ای صاحب مکنت که زمین و زمان را برای به دست آوردن خواسته هایشان بهم می دوزند و فسادشان شهره آفاق گردیده رگ غیرت برخی از مدعیان را نمی جنباند ؟ آیا این است راه و رسم دفاع از آرمانهای شهداء و مردم و انقلاب که چاپلوسان و نان به نرخ روز خورندگان در حاشیه امن و مصونیت آهنین قرار گیرند و دلسوزان و نخبگان و منتقدین نا عدالتیها و تبعیضها در معرض اهانت و سرکوب واقع شوند ؟ بدانیم که افسار شتر خشونت و پرده دری و سرکوب از کف ساربانان خارج شده و این شتر عاقبت روزی در مقابل منزل آنان نشسته و تاریخ را تکرار خواهد کرد.

سردار علایی ؛

می دانیم که با شهیدان و امام شهداء پیمان بسته ای که همواره از آرمانهایشان که همان آرمانهای مردم در انقلاب 22 بهمن بود پاسداری کنی . دیدی که همسران فاضله و مجاهده شهیدان پرافتخار باکری و همت چگونه عزم و همتت را ستودند و خواستند که حافظ خون شهداء و پیام رسان پیامشان باشی . پیامی که لطافت انسانیت و مردانگی و ظلم ستیزی و عدالت طلبی و آزادگی در آن موج می زند . بی واهمه از هیاهوی پوچ  ارباب زر و زور وتزویر،  همچون گذشته چونان کوه استوار باش و از غوغا سالاران نهراس و مطمئن باش که همسنگرانت تنهایت نخواهند گذاشت و از راه حقی که  از پیش از انقلاب تاکنون انتخاب کرده ای با تمام وجود حمایت و جانبداری خواهند کرد .

جمعی از فرمانده هان و رزمندگان لشگر عاشورا

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s