مبنای سیستماتیک تجاوز- شکنجه و دروغهای کودتاچیان فاش شد : جزییات طرح فرقه مطلقیه (حامیان ا.ن) در نامه یکی از فرماندهان ارشد نیروی هوایی سپاه به رهبری

جزییات طرح فرقه مطلقیه در امنیتی کردن فضای جامعه و جنگ روانی
– مجاز دانستن دروغ، غیبت، بهتان، شایعه، تخریب شخصیت مخالفان ا.ن توسط این گروه
– القای فضای رعب و وحشت و امنیتی کشورهمچون شایعه چك كردن همه ایمیل ها ،پیامك ها، شناسایی همه جنبش سبزی ها و پر کردن فضای اینترنت  با اخباری از دست گیرشدگان جدید(حتی ساختگی و به دروغ) [ معلوم می شود که جعل خبر دروغ دستگیری افرادی همچون حاجی توسط این گروه با هدفی خاص طراحی شده]
– در این حرکت مجازی که زیر نظر سردار نقدی و نیلی از ریاست جمهوری اداره می شود گفته می شود وفتی آقا می گوید«به رئیس مجمع تشخیص، اهانت نكنید» ، ما باید گرا را بگیریم و بفهمیم كه آقا دارند دروغ تاكتیكی گفته و برعكس می گویند و منظورشان از «نكنید»، «بكنید» است / بعضی وقت ها تكلیف این است كه بر خلاف گفته صریح ولی حركت كنیم!
– در این استراتژی: غیبت، تهمت و شایعه سازی علیه سران، حامیان، رهبران پشت پرده، همفكران، همراهان و كلیه جریان ها و شخصیت های حامی فتنه اخیر، جایز، بلكه لازم، است.
– آنها می گویند: علیه مخالفان خبر دروغ بگوییم و شایعه درست كنیم؛ مردم كه تحقیق نمی كنند؛ زبان به زبان نقل می كنند و بعد آن چیزی كه همگانی شود را باور می كنند
آنها می گویند : مملكتی كه ولی فقیه دارد، مرجع می خواهد چه كار؟ مراجع جایگاه نظری و عملی ولی فقیه را تضعیف می كنند.
– باید رقبای احتمالی و مخالفان دكتر را زد و علیه آنها جو راه انداخت و پرونده ساخت. حتی كلیپ طنز و هجو بسازید، بخشی از جمله ها و كارهایشان كه مردم پسند نیست را نقل كنید تا نتوانند پایگاه مردمی پیدا كنند و خطر ساز شوند، در راس آنها باید به لیست « همه یاران هاشمی» كه نشریه همت چاپ كرد، توجه كنیم.
جرس: یکی از فرماندهان ارشد نیروی هوایی سپاه با ارسال نامه ای به رهبری جمهوری اسلامی ضمن بررسی شرایط پس از انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته ، نسبت به ظهور فرقه ای جدید در میان حامیان نظام هشدار داده است و از رهبری خواسته است که عملكرد مردان فراقانونی، فراشرعی و فرا اخلاقی كه خود را منتسب به ولایت فقیه معرفی می كنند، را بازنگری کند.
منابع خبری جرس اسناد چهارگانه ای حاوی دو نامه با امضای “سید محمد ابوترابی خاک پای پاسداران انقلاب اسلامی” ارسال کرده اند. جرس بعد از تحقیق از صحت این اسناد طی دو نوبت مبادرت به انتشار آنها می کند. در نوبت اول نامه سه صفحه ای ابوترابی به رهبر جمهوری اسلامی و ضمیمه ده صفحه ای آن با عنوان “سر فصل های اجمالی شكلی و محتوایی نهاد جنگ نرم بسیج در فضای مجازی” منتشر می شود.
بر اساس گزارش منابع خبری جرس وی که از فرماندهان ارشد نیروی هوائی سپاه پاسداران انقلاب  اسلامی است، کاملا مورد اعتماد فرماندهی کل قوا بوده تا حدی که به خود اجازه داده با کمال ادب به ایشان تذکر دهد. از مفاد نامه مشخص می شود که این دومین نامه سردار ابوترابی به آقای خامنه ای است، ابوترابی به تلخی از عدم اعتنا به نامه اولش سخن می گوید: “برای یك سرباز مقدور نیست دوبار اینگونه سخن بگوید. برای یك سرباز مقدور نیست دوبار برای دسترسی به فرمانده خود اقدام كند.”
این نامه فاقد تاریخ است. اما از شواهد داخل نامه (از جمله اینکه سردار نقدی فرمانده بسیج است، دو بار اشاره به نشریه همت همه یاران هاشمی، افتتاح تونل توحید) تاریخ تقریبی نامه حوالی اسفند 1388 است. این نامه و پیوست آن حوالی اوائل آذر 1389 در تهران به شکل محدودی منتشر شده است. تحقیات جرس حکایت از معتبر بودن نامه 3 صفحه ای و پیوست 10 صفحه ای آن دارد. نویسنده به شهادت نامه اش از دوستداران رهبر جمهوری اسلامی و منتقدان جنبش سبز است که از اعمال خلاف شرع طرفداران افراطی رهبری و هواداران دولت محمود احمد نژاد به  به ستوه آمده و از آقای خامنه ای تقاضا می کند که مانع از اقدامات خلاف شرع و اخلاق و قانون این افراد که از آنها به فرقه مطلقیه یاد می کند بشود.
سردار ابوترابی در این نامه  ابتدا هفت ویژگی برای فرقه مطلقیه (همان بنیادگراهای شیعه ایرانی) بر می شمارد، آنگاه پنج محور از بستر امنیت ملی را با رهبری مرور می کند. او با صراحت رهبری را مقام قانونی قابل تغییر تحت نظارت خبرگان که فاقد هر گونه قداستی است معرفی می کند و از وی می خواهد هر که او را فراتر از این توصیف می کند غالی بداند و به سیره ائمه هدی (ع) ایشان را طرد کند.
در این رابطه وی در نامه خود تصریح دارد که  شخص ولی فقیه بدلیل وجود مكانیزم جابجایی و تغییر جزء اصول نظام نبوده و اركان حقوقی و افراد حقیقی كشور باید این آمادگی را داشته باشند كه در مقابل تغییر قانونی ولی فقیه مقاومت و كارشكنی نكنند.
وی همچنین می افزاید که هیچ ارگان و فردی حق ندارد آنقدر به شخص ولی فقیه قداست و ربانیت بخشد كه بررسی عملكرد و احتمالا إعمال قانون، برای كشور غیر ممكن یا پرهزینه گردد.
سردار ارشد سپاه براین باور است که  هر گونه دفاع از رهبری دفاع از فردی قانونی است كه با وظایف مشخص برای حفظ و پایداری اصول نظام (آرمانها، منافع و اهداف نظام) مقدس ج.ا.ا. تحت نظارت خبرگان منتخب ملت در حال انجام وظیفه است.
در نامه سردار ابوترابی درخواست شده است که  عملكرد مردان فراقانونی، فراشرعی و فرا اخلاقی كه خود را منتسب به رهبری معرفی می كنند، را بازنگری کند که  شاید طلیعه ای شود برای پیشگیری از ظهور فرقه مطلقیه.
ابوترابی در “جزوه پیوست كه نمونه ای از سناریو سازی های جدید می باشد كه از مجموعه عملكردها تنظیم شده” بیست و پنج روش جنگ روانی القا شده به بسیج و سپاه را با دقت ترسیم می کند و برای هر کدام یک تا سه مثال ملموس می زند. این بیست و پنج تاکتیک جنگ روانی بقدری برای مردم ایران آشناست که با خواندن آن انگار روزشمار دو سال اخیر را مطالعه می کنند.
با سردار ابوترابی بعد از ارسال این نامه چه می کنند؟ با توجه به سوابق غیرقابل انکار وی، ابوترابی با احترام به مأموریت خارج از کشور اعزام می شود تا بیش از این مسئله دار نشود! و به توصیه هایش هیچ توجهی  نمی کنند. بعد از آن هم از وی خبری در دست نیست.
در ادامه ابتدا خلاصه نامه و پیوست آن مرور می شود، آنگاه متن کامل نامه و پیوست درج و سپس اسکن اسناد فوق الذکر برای اطلاع خوانندگان منتشر می شود.
ویژگیهای فرقه مطلقیه
سردار ابوترابی در نامه اش به رهبری به روند هتاکی به روحانیون و دست اندرکاران انقلاب اسلامی پرداخته و تاکید کرده است که گروهی از حامیان نظام برای از صحنه خارج کردن مسلمانان از هیچ تلاشی خودداری نمی کنند و آن را مباح می دانند.
در این نامه سردار ابوترابی در خصوص ویژگی های این فرقه به مجاز دانستن دروغگویی و کتمان حقیقت، حمله به بی پناهان برای اعمال رعب، بازرسی منازل و دستگیری و نگهداری بی گناهان بدون مجوز قانونی، حمله به بیت علما و مراجع اشاره می کند و می نویسد: هر كس حتی قدیمی ترین یاران نظام و انقلاب اگر فقط كلمه ای بر خلاف میلشان به زبان آورد؛ به لشكر یزید وارد شده و در صف دشمنان تكفیر می گردد.
نفوذ همه جانبه فرقه مطلقیه
این سردار سپاه بر این باور است که این گروه هیچ نظارتی را برخود نمی پذیرند و برای پاسخگو نبودن در برابر اعمالشان با لباس شخصی و مردمی به سوی مردم شلیك می كنند و آنقدر مقید عمل می كنند كه حتی گلوله ای اسراف نشود.
سردار ابوترابی در نامه خود به رهبری جمهوری اسلامی با اشاره به خطر این گروه که در همه نفوذ دارند، می نویسد: عناصر این فرقه متاسفانه در اركان نظام رسوخ كرده و منبر و محراب، روزنامه، تریبون كلاس درس، روابط عمومی، بخشنامه و ابلاغیه در اختیار دارند به خوبی در حال تئوریزه كردن تفكرات خود برای اقشار مختلف خصوصا قشر جوان انقلاب هستند.
هشدارهای سردار سپاه
این سردار سپاه در نامه هشدار گونه خود پیش بینی کرده است که اگر جلوی این گروه گرفته نشود، آنان در آینده تهدیدات بیشماری را برای نظام و انقلاب رقم خواهد زد. تهدیداتی كه در تحلیل امنیتی بسیار عمیق تر و كاری تر از همه مزدوران استكبار (منافقین، اشرار، براندازان، بهائیت و …) علیه اصول انقلاب خواهد كرد.
فرمانده ارشد سپاه که خود را از معتقدان به نظام ولایت فقیه و علاقه مند به رهبری معرفی می کند بر این باور است که این فرقه جدید در باطن حتی به رهبری هم اعتقادی ندارند و در مباحث خود آن بخش از رهنمودهای رهبری را كه با فكر و اندیشه و اهداف آنها جور نیست را به عنوان نظرات مصلحتی شما كنار می گذارند.
سردار سپاه با نوشتن این نامه امیدوار است توانسته باشد تکلیف خود را در قبال انقلاب و نظام انجام داده و برای بازداری نامحرمان از تسلط بر اركان نظام گامی هر چند كوچك برداشته و در راه ممانعت از توسعه شكاف ملت حاكمیت اقدامی كوچك انجام داده باشد.
وی در خاتمه این نامه اظهار امیدواری می کند که امید نااهلان در ایجاد انقلابی مردمی با پیروی از الگوی انقلاب امام خمینی (ره) (بكارگیری مردم ناراضی و ناامید از اصلاح ساختارها، قوانین و مدیریت های بحران زا و فسادآلود) به یاس تبدیل شده و با توسعه مبارزه واقعی نظام با فقر و فساد و تبعیض فرصت خدمت به ملت شریف ایران و مستضعفان جهان بیش از پیش تداوم یابد.
جنگ نرم بسیج در فضای مجازی
در ضمیمه  نامه این سردار سپاه، سر فصلهای شکلی و محتوایی نهاد جنگ نرم بسیج در فضای مجازی به اختصار آورده شده است.
وی تصریح دارد که در این حرکت مجازی که زیر نظر سردار نقدی و نیلی از ریاست جمهوری اداره می شود، جوانان اعم از دانش آموزان و دانشجویان هدف اصلی برنامه ها معرفی شده اند تا از طریق آموزش این افراد بتوان فضای مناسب برای اهداف این جریان افراطی حامی حکومت فراهم شود.
بر اساس این طرح، در واقع هدف از مجموعه این فعالیتها این است که  یك مجموعه مخاطبان جوان و كم تحلیل، كه قرار است در راستای یك هدف مقدس فعالیت كنند، گاهی با لوازم نامشروع و هدایت های غیر اخلاقی و توصیه هایی كه با اصل نظام و انقلاب در تعارض است به مجموعه ای تبدیل شوند كه ضد خود عمل می كند و هدف مقدس دست خوش انحراف می شود.
القای فضای رعب و وحشت و امنیتی جلوه دادن فضا، تخریب وتضعیف خانواده شخصیت ها و مرجعیت و علمای قم، تلاش برای القای مظلومیت رهبری انقلاب در قالب خیانت نزدیكان ایشان، بزرگان و خواص، انحراف افکار عمومی و بستر سازی برای محاكمه سران فتنه و حكم اعدام آنها از محورهای اصلی این پروژه برای فضاسازی در کشور می باشد.
در بخشی از این طرح با مباح دانستن دروغ و تهمت و هتاکی آمده است: وقتی آقا می گویند: «به رئیس مجمع تشخیص، اهانت نكنید» ، ما باید گرا را بگیریم و بفهمیم كه آقا دارند دروغ تاكتیكی گفته و برعكس می گویند و منظورشان این است از «نكنید» «بكنید» است.
دروغگویی  مباح!
در این طرح  دروغگویی و تکذیب و تخریب شخصیت تاکید و تصریح شده است و به مخاطبان توصیه شده است که وقتی شما حرفی بزنید كه ۵۰ درصدش راست است و مردم دیده و شنیده اند، فكر می كنند كه بقیه اش هم همینطور بوده و آنها خبر نداشته اند، پس باورش می كنند این مساله خصوصا در مورد كسانی كه بدنام شده اند و اسم شان در میان مردم بد در رفته، بیشتر كارایی دارد؛ كسانی كه رئیس جمهور در مناظره هایش پرونده هایشان را علنی كرد.
در این طرح با اشاره به حمایت رهبری از ریاست جمهوری احمدی نژاد تاکید شده است که هر كس بر خلاف دكتر( احمدی نژاد)  حرفی بزند و رای داده باشد، با ولی فقیه تعارض داشته و هر كه با ولی فقیه تعارض دارد با نماینده معصوم در زمان غیبت و در نتیجه با معیار حق و اسلام، تعارض دارد. اگر هم كسی در انتخابات غفلت كرده، اكنون باب توبه باز است و باب توجیه، بسته. چرا كه حجت تمام شده است.
خواص بی بصیرت
از منظر این گروه،  خواص بی بصیرت جبهه باطل عبارتند از: مراجع تقلید، علمای قم و مشهد، مشاوران رهبری، روسای سابق قوای سه گانه كه همراه نشده اند، اساتید دانشگاهی كه به دكتر احمدی نژاد رای نداده و یا بعدا حمایت نكردند، شخصیت های تاثیر گذاری كه سكوت كردند، لیست «همه یاران هاشمی» (چاپ نشریه همت).القای فضای امنیتی
در خصوص القای فضای رعب و وحشت و امنیتی جلوه دادن فضای کشور این گروه به شایعه چك كردن همه ایمیل ها ،همه پیامك ها، شناسایی همه جنبش سبزی ها و كسانی كه به غیر از دكتر احمدی نژاد رای داده اند و پر کردن فضای مجازی و اینترنت را، هر روزه با اخباری از دست گیرشدگان جدید و موج جدید زندان و بازجویی (حتی ساختگی و به دروغ) اشاره دارد. 

همچنین در بخش دیگری از این طرح برای انحراف افكار عمومی پیشنهاد شده است که اخبار منتسبان به احمدی نژاد كه مردم رویشان حساسند (امثال آقایان مشایی و رحیمی و كردان) مطرح نشود و یا سریع رد شود و روی دشمنان حساس شویم، هر گاه هم دیدیم چاره ای نیست، قضیه فوتبال و تیم ملی و دعواهای علی دایی و علی كریمی و … را آنچنان مطرح كنیم و موج راه بیندازیم تا مساله خود به خود به حاشیه برود.
محاکمه رهبران جنبش سبز
در خصوص رهبران جنبش سبز در حامیان افراطی دولت به بستر سازی برای محاكمه آنها تصریح شده و افزوده است: تا زمانی كه انقلاب بلایی كه سر بنی صدر و بازرگان و نهضت آزادی و ملی – مذهبی ها و منافقین و … آورد را سر امثال آقایان هاشمی و ناطق و كروبی و خاتمی و موسوی، نیاورد این فتنه خاموش نشده و این اژدها نمرده و هر لحظه دوباره سر بلند می كند.
پرونده سازی
یکی دیگر از سیاستهای این گروه پرونده سازی است که در این رابطه بر این باورند که باید علیه تمامی حامیان رسمی و غیر رسمی آقای موسوی و كروبی پرونده هایی آماده داشته باشیم تا هر زمان كه هر یك دستی رو كردند و حرفی زدند و موضعی گرفتند با آن پرونده ها آبرویشان را بریزیم، پرونده هایی كه مخلوط اطلاعات موثق و ساختگی باشد، كافی است نصف اطلاعات موثق و با ذكر سند باشد، تا مردم همه آن را باور كنند.
متن کامل نامه و طرح جنگ نرم
متن کامل این نامه و نمونه ای از سناریو سازی های جدید در دست اجرای حامیان افراطی حکومت که در اختیار جرس قرار گرفته، به شرح زیر است:
***
بسم الله الرحمن الرحیم
حضور ولی امر مسلمین حضرت آیت الله العظمی خامنه ای
با صلوات بر محمد و آل محمد (ص) و سلام بر ولی معظم انقلاب اسلامی، همچنانكه مستحضرید روز افتخار آمیز ۲۲ خرداد ماه سال جاری كه یادآور روز جمهوری اسلامی در نخستین ماه های پیروزی انقلاب اسلامی می باشد، با تلاش دشمنان قسم خورده انقلاب و جهالت برخی دوستداران و دست اندركاران نظام به یكی از تلخ ترین واقعه ها در انقلاب اسلامی مبدل گردید، چنانكه حضرتعالی به حق از آن بعنوان فتنه عمیق یاد كردید.
برخی از دوستان كه شاهد اعمال و رفتار رسمی و غیررسمی برخی متولیان امر بودند، متاسفانه شاهد اقداماتی شدند كه ظهور فرقه ای جدید در میان حامیان نظام و انقلاب اسلامی را جلوه گر ساخته است، فرقه ای كه:
–  طراحی و سناریو سازی برای هتك حرمت و از صحنه خارج كردن مسلمانان را مباح می دانند.
–   دروغگویی و كتمان حقیقت را مجاز می شمرند و در این عمل قاضی و حاكم شرع و ولی امر مسلمین برایشان فرقی نمی كند.
–   حمله به بی پناهان را برای إعمال اصل رعب، مباح می دانند و در این راه بچه، پیر، زن محجبه، روحانی و … برایشان فرقی نمی كند.
–   بازرسی از منازل، دستگیری، نگهداری بی گناهان را بدون نظر قاضی، در راستای تفهیم هزینه ها به دوست و دشمن جایز می شمرند.
–  حمله به بیت علما و مراجع را برای خاموش كردن نقدها و بستن راه های رسیدگی به جرم شان مجاز می شمرند.
–   هر كس حتی قدیمی ترین یاران نظام و انقلاب اگر فقط كلمه ای بر خلاف میلشان به زبان آورد؛ به لشكر یزید وارد شده و در صف دشمنان تكفیر می گردد.
–  هیچ نظارتی را برخورد نمی پذیرند و برای پاسخگو نبودن در برابر اعمالشان با لباس شخصی و مردمی به سوی مردم شلیك می كنند و آنقدر مقید عمل می كنند كه حتی گلوله ای اسراف نشود.
–  و …
از آنجا كه عناصر این فرقه متاسفانه در اركان نظام رسوخ كرده و منبر و محراب، روزنامه، تریبون كلاس درس، روابط عمومی، بخشنامه و ابلاغیه در اختیار دارند به خوبی در حال تئوریزه كردن تفكرات خود برای اقشار مختلف خصوصا قشر جوان انقلاب هستند. تفكراتی كه اگر امروز با تدبیر امام گونه شما و تلاش علمای ربانی جلویش گرفته نشود، در آینده تهدیدات بیشماری را برای نظام و انقلاب رغم خواهد زد. تهدیداتی كه در تحلیل امنیتی بسیار عمیق تر و كاری تر از همه مزدوران استكبار (منافقین، اشرار، براندازان، بهائیت و …) بر علیه اصول انقلاب خواهد كرد.
این سرباز كوچك انقلاب بدلیل اعتمادی كه به رهنمودهای امام راحل (ره) و تدابیر حكیمانه شما دارم و آنرا با اعتقادات خود عجین می بینم سالهاست در راه پشتیبانی از ولایت فقیه انجام وظیفه می نمایم به امید اینكه به این مملكت آسیبی نرسد. زیرا همه دست آوردهای شهدا، ایثارگران و امام بزرگوار در سلامت این ملك و آزادگی مسلمانی این ملت متجلی می باشد.
با همه سختی هایی كه در این راه متحمل شده، اما همیشه شیرینی عمل به وظیفه و تكلیف و روسفیدی در برابر امام و شهدا آرام بخش همه آلام بوده و هست. از این رو در راستای پاسداری از حریم و حرمت ولایت فقیه برخی بسترهای امنیت ملی را حضورتان مرور می نمایم:
۱- اصل نظام ولایت فقیه از اصول نظام مقدس ج.ا.ا. است و چون در قانون لایتغیر است به عنوان اصل در كنار سایر اصول نظام طرح گردیده است.
۲- شخص ولی فقیه بدلیل وجود مكانیزم جابجایی و تغییر جز اصول نظام نبوده و اركان حقوقی و افراد حقیقی كشور باید این آمادگی را داشه باشند كه در مقابل تغییر قانونی ولی فقیه مقاومت و كارشكنی نكنند.
۳- هیچ ارگان و فردی حق ندارد آنقدر به شخص ولی فقیه قداست و ربانیت بخشد كه بررسی عملكرد و احتمالا إعمال قانون، برای كشور غیر ممكن یا پرهزینه گردد.
۴- هر گونه دفاع از شما دفاع از فردی قانونی است كه با وظایف مشخص برای حفظ و پایداری اصول نظام (آرمانها، منافع و اهداف نظام) مقدس ج.ا.ا. تحت نظارت خبرگان منتخب ملت در حال انجام وظیفه است.
۵- برخورد با غالیان، سنت معصومین علیهم السلام و جانشینان خلف ایشان، علمای بزرگوار شیعه بوده و خواهد بود و پیشگیری از شكل گیری فرق غالیه برای آنها كه چیزی جز زحمت برای مریدانشان نداشته، لازم شمرده شده، چه رسد به آنهایی كه در قدرت باشند و از منافع دنیا سرمست در رفاه و امنیت خواهند بود.
از آنجایی كه با مرام آزادگی و ذی طلبگی شما آشنایی دارم و دغدغه های شما برای پرهیز از دنیا زدگی و فریفتگی به زرق و برق پستها و شئونات آن را می دانم، لذا به خود اجازه می دهم از شما درخواست نمایم یك بار از این منظر عملكرد مردان فراقانونی، فراشرعی و فرا اخلاقی كه خود را منتسب به شما معرفی می كنند، را بازنگری كنید. شاید طلیعه ای شود برای پیشگیری از ظهور فرقه مطلقیه.
فرقه ای كه در باطن حتی به شما هم اعتقادی ندارند و در مباحث خود آن بخش از رهنمودهای شما كه با فكر و اندیشه و اهداف آنها جور نیست را به عنوان نظرات مصلحتی شما كنار می گذارند. فرقه ای كه زنگیان مستی را در اختیار دارند كه تیغ های تیزی به نام نظام مقدس ج.ا.ا. در كف گرفته اند. فرقه ای كه دائما خود را در تهدید می بینند و برای پوشش اعمال و رفتار غیرقانونی خود غبار تهدید شدن نظام را به باد می دهند تا با ترساندن مسئولین اقدامات غیر قانونی آنان نادیده ‏گرفته شود.
ولی امر معظم انقلاب اسلامی،
–  برای یك سرباز مقدور نیست دوبار اینگونه سخن بگوید.
–  برای یك سرباز مقدور نیست دوبار برای دسترسی به فرمانده خود اقدام كند.
–  برای یك سرباز مقدور نیست بدون پشتیبانی فرمانده اش بیش از این در مقابل این سیر انحطاط مقاومت كند.
امید است با بررسی و دقت در عملكردهای اشاره شده در جزوه پیوست كه نمونه ای از سناریو سازی های جدید می باشد كه از مجموعه عملكردها تنظیم شده و دستور بازرسی های مورد نیاز، از تداوم این مسیر و تجدید این شیوه غیر حسنه پیشگیری فرمائید. بارها جهت یادآوری زشتی حركت به این عاملان، با توجه به انتسابشان به اردوگاه ولایت مداران این حدیث گهربار را یادآور می شویم كه «القبیح لكل احد قبیح لك اقبح» اما هنوز اثری نداشته است و آنها مسرورانه از توفیق، به اقداماتشان ادامه می دهند.
موارد فوق با همه ضعف هایی كه به آن وارد است از منظر یك سرباز با نگاه امنیت ملی و امنیت نظام مقدس ج.ا.ا. و امنیت حریم مسلمانان تنظیم و ارائه گردیده است.
امید است در انجام وظیفه و شناخت تكلیف موفق بوده و برای بازداری نامحرمان از تسلط بر اركان نظام گامی هر چند كوچك برداشته و در راه ممانعت از توسعه شكاف ملت حاكمیت اقدامی كوچك انجام داده باشم.
انشاالله امید نااهلان در ایجاد انقلابی مردمی با پیروی از الگوی انقلاب امام خمینی (ره) (بكارگیری مردم ناراضی و ناامید از اصلاح ساختارها، قوانین و مدیریت های بحران زا و فسادآلود) به یاس تبدیل شده و با توسعه مبارزه واقعی نظام با فقر و فساد و تبعیض فرصت خدمت به ملت شریف ایران و مستضعفان جهان بیش از پیش تداوم یابد.
با آرزوی سلامتی و دعا برای توفیق روزافزون شما و امید به پایداری نظام مقدس ج.ا.ا.
خاك پای پاسداران انقلاب اسلامی
سید محمد ابوترابی
***
[ضمیمه نامه]
[این برنامه توسط دولت ارائه و اجرا شده برای بدنام کردن مخالفین]
هو الشاهد
ألا انّ الشاهد هو الحاكم
سر فصل های اجمالی شكلی و محتوایی نهاد جنگ نرم بسیج در فضای مجازی
۱. مخاطبان: عموما دانشجویان، اقلیتی از دانش آموزان، معدودی از فارغ التحصیلان و طلاب (جوانان پاك و دغدغه مندی كه چندان صاحب تحلیل نبوده و به سادگی تحت تاثیر قرار می گیرند).
۲. نظام طبقه بندی (ساختار درونی): شامل گروه های
۲.۱. اتاق فكر
۲.۲. طرح و برنامه ریزی
۲.۳. رصد
۲.۴. تولید
۲.۵. نشر و باز نشر
۳. جریان حركتی و مراحل طی شده
۳.۱. بستر سازی
۳.۱.۱. شناسایی افراد
۳.۱.۲. تامین سخت افزار و نرم افزار لازم
۳.۱.۳. تامین مالی
۳.۱.۴. ایجاد ارتباطات انسانی و تعامل های فردی و تشكیلاتی
۳.۲. فضا سازی (جو سازی)
۳،۳. کادرسازی
۴، ۳. توانمند سازی (آموزش)
۳.۵. شایعه سازی
۳.۶. پرونده سازی
۴. انتساب سازمانی و تشكیلاتی (البته به صورت غیر علنی و مخفیانه): بسیج (سردار نقدی) + دفتر ریاست جمهوری (آقای نیلی)
نمونه هایی از مطالب انحرافی محتوایی:
اهمیت این نمونه ها از این باب است كه یك مجموعه مخاطبان جوان و كم تحلیل، كه قرار است در راستای یك هدف مقدس فعالیت كنند، گاهی با لوازم نامشروع و هدایت های غیر اخلاقی و توصیه هایی كه با اصل نظام و انقلاب در تعارض است به مجموعه ای تبدیل می شوند كه ضد خود عمل می كند و هدف مقدس دست خوش انحراف می شود.
نمونه های مذكور و شواهد مثال، همگی به عنوان مواضع مورد تائید در جلسات و از جانب سخنران های مدعو و حتی در كلاس های آموزشی مطرح شده است:
۱. بعضی ها واجب الغیبت اند؛ توی شرایط جنگ و لازمه جنگ روانی، تخریب است و دروغ در این مقام مانعی ندارد.
شاهد مثال: از آنجایی كه غیبت فاسق و فاجر و مفسد، جایز است؛ غیبت، تهمت و شایعه سازی علیه سران، حامیان، رهبران پشت پرده، همفكران، همراهان و كلیه جریان ها و شخصیت های حامی فتنه اخیر، جایز، بلكه لازم، است.
۲. بعضی وقت ها تكلیف این است كه بر خلاف گفته صریح ولی حركت كنیم!
شاهد مثال: شب عاشورا، اباعبدالله (ع) به اصحاب امر كردند كه بروید ولی كسانی كه خلاف امر و گفته صریح امام معصوم عمل كرده و ماندند به تكلیف شان درست عمل كردند.
۳. از بی ادبی و اهانت، نترسید؛ ما بی ادبی را از حضرت عباس (ع) یاد گرفته ایم!
شاهد مثال: شب عاشورا شمر به قمر بنی هاشم (ع) امان نامه داد و در متن آن بسم الله نوشت و سلام كرد؛ آقا نه جواب سلام كه واجب بود دادند و بعد نامه حاوی بسم الله را پاره كردند و بعد هم به شمر اهانت كردند؛ ( پس اهانت و بی ادبی به دشمن را ما از حضرت عباس یاد می گیریم!)
۴. گاهی ولیّ، دروغ تاكتیكی می گوید و به ما خط می دهد!
شاهد مثال: وقتی آقا می گویند: «به رئیس مجمع تشخیص، اهانت نكنید» ، ما باید گرا را بگیریم و بفهمیم كه آقا دارند دروغ تاكتیكی گفته و برعكس می گویند و منظورشان این است از «نكنید» «بكنید» است.
۵. آرام شدن فضا به ضرر ماست، فضا را ملتهب كنیم!
شاهد مثال: شایعه سازی گسترش و تشدید بگیر و ببندها در میان مردم، شایعه تشكیل و تشدید فعالیت های اطلاعاتی در شناسایی افراد و جریان های منتقد و حامیان مردمی جنبش سبز.
۶. تغییر معیار حق و باطل به شخص ریاست جمهوری
شاهد مثال: چون آقا، از دكتر احمدی نژاد حمایت كرده و معلوم شد كه رأیشان به دكتر بوده است، پس هر كس بر خلاف دكتر حرفی بزند و رأی داده باشد، با ولی فقیه تعارض داشته و هر كه با ولی فقیه تعارض دارد با نماینده معصوم در زمان غیبت و در نتیجه با معیار حق و اسلام، تعارض دارد. اگر هم كسی در انتخابات غفلت كرده، اكنون باب توبه باز است و باب توجیه، بسته، چرا كه حجت تمام شده است.
۷. پیوند زدن ظهور حضرت صاحب الزمان (عج) به دولت فعلی و نتیجه گرفتن این كه هر انتقاد و كوچك ترین عدم همراهی، تاخیر انداختن و مانع ایجاد كردن در مسیر ظهور است.
شاهد مثال: فلان شخصیت (كسانی مثل دكتر علی لاریجانی و نمایندگان غیر همسو با دولت)، با دكتر احمدی نژاد و دولت اسلامی و دولت زمینه ساز ظهور، همكاری نمی كند، پس دارد در امر ظهور تاخیر می اندازد. چنین كسی هر خدمتی هم كه بكند، با این خیانتش قابل مقایسه نیست.
۸. از قول شخصیت ها نقل دروغ كرده و بعدا تكذیب و شخصیتش را تخریب كنیم.
شاهد مثال: وقتی شما حرفی بزنید كه ۵۰ درصدش راست است و مردم دیده و شنیده اند، فكر می كنند كه بقیه اش هم همینطور بوده و آنها خبر نداشته اند، پس باورش می كنند این مساله خصوصا در مورد كسانی كه بدنام شده اند و اسم شان در میان مردم بد در رفته، بیشتر كارایی دارد؛ كسانی كه رئیس جمهور در مناظره هایش پرونده هایشان را علنی كرد.
۹. علیه دشمنان و مخالفان، خبر دروغ بگوییم و شایعه درست كنیم؛ مردم كه تحقیق نمی كنند؛ زبان به زبان نقل می كنند و بعد آن چیزی كه همگانی شود را باور می كنند.
شاهد مثال: انتساب كارخانه كالا به آقای ناطق؛ ارتباط آقای هاشمی با منافقین و انگلیس، دست كسانی مثل لاریجانی، هاشمی، ناطق، قالیباف، ولایتی و … توی یك كاسه بودن
۱۰. دفع حداكثری و جذب حداقلی: تعمیم و توسعه شدید مصادیق موجود در جبهه باطل ( جریان فتنه و جنبش سبز) و تقلیل و محدود كردن افراطی مصادیق موجود در جبهه حق ( حامیان دولت دكتر احمدی نژاد)
شاهد مثال: تلاش برای این كه به هر بهانه ای افراد و مسوولان و جریان ها را به جبهه باطل انتساب دادن و ملحق كردن.
شاهد مثال ۲: امروز خواص بی بصیرت جبهه باطل عبارتند از: مراجع تقلید، علمای قم و مشهد، مشاوران رهبری، روسای سابق قوای سه گانه كه همراه نشده اند، اساتید دانشگاهی كه به دكتر احمدی نژاد رای نداده و یا بعدا حمایت نكردند، شخصیت های تاثیر گذاری كه سكوت كردند، لیست «همه یاران هاشمی» (چاپ نشریه همت)…
۱۱. تلاش برای القای مظلومیت رهبری انقلاب در قالب خیانت نزدیكان ایشان، بزرگان و خواص.
شاهد مثال: استفاده حداكثری از عباراتی مثل: « گرگ در خانه و ما گرد جهان می گردیم!»
۱۲. القای مفهوم فشار از درون و از میان نزدیكان به رهبر انقلاب ( و در نتیجه محدودیت های ایشان در موضع گیری، اعلام نظر صریح، خط دهی صحیح … و ثمره عملیاتی این حرف: جلو افتادن از رهبری و افراط و تندروی)
شاهد مثال: امروز بزرگ ترین خائنان به انقلاب و نظام و رهبری و ولایت فقیه، نزدیكان ایشانند: كسانی مثل رئیس مجلس خبرگان رهبری، رئیس بازرسی بیت، مشاوران عالی رهبری، اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام، باند و طایفه مدعی مبارزات انقلابی (مثل جامعه روحانیون و روحانیت مبارز) و لیست « همه یاران هاشمی» (چاپ نشریه همت)
۱۲. القای فضای رعب و وحشت و امنیتی جلوه دادن فضا
شاهد مثال۱: شایعه چك كردن همه ایمیل ها ،همه پیامك ها، شناسایی همه جنبش سبزی ها و كسانی كه به غیر از دكتر احمدی نژاد رای داده اند….
شاهد مثال ۲: فضای مجازی و اینترنت را، هر روزه با اخباری از دست گیرشدگان جدید و موج جدید زندان و بازجویی (حتی ساختگی و به دروغ) پر كنید.
۱۴. تخریب و تضعیف مرجعیت و علمای قم
شاهد مثال۱: علمای بی بصیرتی مثل آیت الله جوادی آملی، همواره بر خلاف مسیر انقلاب و خود از گردانندگان ناآگاهانه فتنه بوده و هر وقت قرار شده درخت عمرشان میوه ای بدهد، میوه كال و یا گندیده داده است.
شاهد مثال ۲: مملكتی كه ولی فقیه دارد، مرجع می خواهد چه كار؟ مراجع جایگاه نظری و عملی ولی فقیه را تضعیف می كنند.
شاهد مثال ۳: هم امام از قم و مراجع دل خونی داشتند و هم آقا، بسیاری از برنامه های انقلاب، از ابتدا تا كنون به خاطر قم و مراجع به ثمر نرسیده.
۱۵. تخریب و تضعیف خانواده شخصیت ها و بعد انتساب به خودشان
شاهد مثال۱: فرزندان آقایان هاشمی و ناطق و محسن رضایی و… كسانی كه عرضه ندارند فرزندان و خانواده خود را كنترل و مدیریت كنند، چطور می توانند به درد نظام و انقلاب بخورند؟
شاهد مثال ۲: حكایت حجت الاسلام سید حسن خمینی + پیوند زدن به داستان سید حسین خمینی.
شاهد مثال ۳: تخریب های مربوط به دكتر علی مطهری
۱۶. تخریب كلیه رقبای احتمالی و مسئولین غیر هم راستا با رئیس جمهور
شاهد مثال: باید رقبای احتمالی و مخالفان دكتر را زد و علیه آنها جو راه انداخت و پرونده ساخت. حتی كلیپ طنز و هجو بسازید، بخشی از جمله ها و كارهایشان كه مردم پسند نیست را نقل كنید تا نتوانند پایگاه مردمی پیدا كنند و خطر ساز شوند، در راس آنها باید به لیست « همه یاران هاشمی» كه نشریه همت چاپ كرد، توجه كنیم.
۱۷. تعمیمهای ناروا، تمثیلهای ناصواب و مصادره به مطلوبهای جهت مند
شاهد مثال: دكتر قالیباف به جای این كه جاده ظهور را آسفالت كند، پیاده روها را تعمیر می كند، به جای اینكه در افتتاح پروژه ها را به دست امام زمان (عج) بسپارد، افتتاح تونل توحید را همگانی می كند. به جای این كه به فكر زیبا كردن نیت و عمل و دین داری در شهر باشد، پروژه زیباسازی شهری راه انداخته است، به جای آنكه به فكر یكرنگی امت اسلامی باشد، در و دیوار شهر را رنگ می كند و …
۱۸. انحراف در مسیر اهداف و اغراض آدم ها و القای این كه همه این كارها مهندسی شده و برنامه دشمنان برون مرزی است.
شاهد مثال: دكتر علی مطهری، از خواص بی بصیرتی است كه پول انگلیسی ها را گرفته و دارد علیه دولت اسلامی شعار می دهد و چون فرزند شهید مطهری است، كسی كاری به او ندارد.
۱۹. بزرگ نمایی انتقادها و القای اینكه هر نوع نقدی نسبت به دولت، كل نظام و حاكمیت و انقلاب را زیر سوال برده و ریشه ها را می خشكاند.
شاهد مثال: دكتر علی مطهری (كه از عوامل آقای هاشمی و اصحاب فتنه و جیره خواران انگلیسی و … است) می خواهد آقا را بزند، زورش نمی رسد و جرات نمی كند، دكتر احمدی نژاد را می زند.
۲۰. انتساب های فامیلی و خاندان هزار لایه اصحاب و سران فتنه و القای اغراض فامیلی و منفعت ها شخصی در جریانات اخیر
شاهد مثال: انتساب های فامیلی آقایان علی و صادق لاریجانی با آقای علی مطهری، آقای عباس پور و آقای جاسبی (حكایت ها و حمایت های مربوط به دانشگاه آزاد)…
۲۱. پرونده سازی
شاهد مثال: باید علیه تمامی حامیان رسمی و غیر رسمی آقای موسوی و كروبی پرونده هایی آماده داشته باشیم تا هر زمان كه هر یك دستی رو كردند و حرفی زدند و موضعی گرفتند با آن پرونده ها آبرویشان را بریزیم، پرونده هایی كه مخلوط اطلاعات موثق و ساختگی باشد، كافی است نصف اطلاعات موثق و با ذكر سند باشد، تا مردم همه آن را باور كنند.
۲۲. سو استفاده از مفهوم خودی و غیرخودی (توجیه و كمرنگ سازی اشتباهات به اصطلاح خودی ها و تقبیح و برجسته سازی اشتباهات به اصطلاح غیر خودی ها)
شاهد مثال ۱: ما حكمت خیلی از كارها و حرف های آقای مشایی را نمی فهمیم ولی خیالمان راحت است كه دكتر احمدی نژاد عنان او را در دست دارد و او را تحت كنترل و هدایت دارد، پس جای نگرانی خاصی نیست!
شاهد مثال۲: فرض كنیم تهمت های مالی مربوط به آقایان رحیمی و محصولی، درست باشد، اولا كه آنها آدم های با تقوایی هستند و خودشان شریعت سرشان می شود، ثانیا.
۲۳. ایجاد ارتباط اغراق آمیر و دومینووار (متوالی) مسائل و حوادث ( بدون ادله، مستندات و شواهد كافی)
شاه مثال: گول تخریب ها و شایعات علیه آقای مشایی را نخورید، هدف منتقدان وی، كوبیدن دكتر احمدی نژاد و بعد تخریب جایگاه رهبری و تضعیف شخص آقا و سرنگونی نظام اسلامی حضرت امام (ره) است.
۲۴. انحراف افكار عمومی
شاهد مثال: سعی كنید اخبار منتسبان به دكتر كه مردم رویشان حساسند (امثال آقایان مشایی و رحیمی و كردان) مطرح نشود و یا سریع رد شویم و روی دشمنان حساس شویم، هر گاه هم دیدیم چاره ای نیست، قضیه فوتبال و تیم ملی و دعواهای علی دایی و علی كریمی و … را آنچنان مطرح كنیم و موج راه بیندازیم تا مساله خود به خود به حاشیه برود.
۲۵. بستر سازی برای محاكمه سران فتنه و حكم اعدام آنها
شاهد مثال: تا زمانی كه انقلاب بلایی كه سر بنی صدر و بازرگان و نهضت آزادی و ملی مذهبی ها و منافقین و … آورد را سر امثال آقایان هاشمی و ناطق و كروبی و خاتمی و موسوی نیاورد این فتنه خاموش نشده و این اژدها نمرده و هر لحظه دوباره سر بلند می كند.
Advertisements

1 پاسخ به “مبنای سیستماتیک تجاوز- شکنجه و دروغهای کودتاچیان فاش شد : جزییات طرح فرقه مطلقیه (حامیان ا.ن) در نامه یکی از فرماندهان ارشد نیروی هوایی سپاه به رهبری

  1. مرگ بر دیکتاتور

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s